Офіційний промо-ролик Світового Дня Молоді 2016 презентували у Польщі

oficijnyj_rolyk_sdm3Куди поїхав Папа за кермом старенького автомобіля Renault? І скільки пасажирів у подорожі Європою може вмістити цей транспортний засіб? Відповіді на ці запитання дає промо-ролик Світового Дня Молоді, прем’єра якого відбулася 10 жовтня на польському телебаченні TVP 1.

7000 кілометрів, 4 європейські країни, сотні кілограмів сучасного обладнання, сотні молодих людей, 20 осіб екіпажу і … два папи. Таким способом у оргомітеті Світового Дня Молоді вирішили заохочувати молодь по всьому світу взяти участь у СДМ в Кракові в 2016 році.

Окрім промування СДМ, Кракова та Малопольського воєводства, відео несе біблійне послання про рибалку, де йдеться про “ловців душі”. Автомобіль Папи є символічною “Баржею Милосердя”, на борту якої є місце для всіх без обмежень, і яка в 2016 році пришвартується в Малопольщі в “порту Краків”.

Ролик знімали в Парижі, Барселоні, Римі, Ватикані, Паліано, Валь-де-Фунесі. Відео символічно й феєрично завершується на площі Ринок в Кракові.

oficijnyj_rolyk_sdm1Найбільша проблема була в тому, щоб отримати необхідні дозволи для кадрів в різних містах і в сільській місцевості, частково або повністю звільнити для зйомок вулиці в центрі міст чи автомагістралей по всій Європі.

Під час зйомок було декілька курйозних ситуацій. Наприклад, у Барселоні іспанська поліція затримала знімальну групу й хотіла оштрафувати молодих людей з прапорами й “папу” за … відсутність пасків безпеки.

Як розповіла Джоанна Заяць з сектора Промоції СДМ Краків 2016, у Ватикані автомобіль неодноразово їздив біля готелю Святої Марти, де живе Папа Франциск. Швейцарська гвардія не знала, що Renault 4 з реєстрації SCV1 є копією папського транспортного засобу. Охоронці підняли тривогу по рації з інформацією про те, що Папа прослизнув непоміченим з дому й кудись їде. Ситуацію заспокоїло тільки втручання ватиканської жандармерії.

Джерело: dyvensvit.org