«Освічений, вихований, мужній»: Бучацький ліцей запрошує хлопців на навчання

Розпочався конкурсний набір учнів в Бучацький ліцей імені Святого Йосафата на 2024/2025 навчальний рік. Юнаків запрошують здобувати отримати добру освіту і належне виховання на засадах моралі і патріотизму.

Про це ліцей інформує на своїй фейсбук-сторінці.

«Скористайся можливістю стати освіченим, вихованим і мужнім християнином — справжнім ліцеїстом — “українцем в душі і з Богом у серці”», – зазначають в повідомленні.

Навчання в ліцеї є нагодою приготуватись до вступу у ВНЗ України та світу, випробувати та зміцнити своє духовне покликання, відкрити й розвивати власні таланти у науці, спорті, мистецтві, брати активну участь у діяльності «ПЛАСТу», молодіжних організацій та християнських спільнот та знайти вірних друзів і побратимів серед сотні ліцеїстів, які вже навчаються тут.

Як розповів «Духовній величі Львова» керівник навчального закладу о. Пантелеймон Саламаха ЧСВВ, особливістю навчання в ліцеї є орієнтація на зріле патріотичне виховання. «Наша мета – щоб хлопці насамперед ставали зрілими особами, самостійними і – людьми – у найважливішому значенні. Звісно, важливими є освіта, духовність. Але є три головні елементи, які ліцей формує в студентах – щоб вони могли давати собі раду – бути самостійними, вихованими і патріотами».

Отець Пантелеймон зазначив що, з огляду на війну, цьогоріч вступ для десятикласників буде спрощений: вступні випробування передбачатимуть диктант і комплексне оцінювання базових знань з історії, математики, англійської мови та математики.

Разом з тим, у новому навчальному році вперше набиратимуть на навчання учнів 7 класу (раніше навчання в ліцеї здійснювали на базі 8-10 класів). Загалом же в навчальному закладі зараз навчається 120 студентів з різних куточків України: переважає Захід України, зокрема Тернопільщина, але також є учні з Одеси, Києва, Запоріжжя, Донеччини, Львівщини та Франківщини.

Ліцей ім. святого Йосафата запрошує на навчання учнів у 7, 8, 9, 10 класи. Навчальний заклад має державну акредитацію (іноземна мова для вивчення — англійська або німецька). Навчатися тут можуть хлопці будь-якого віросповідання.

Вступна кампанія триватиме в два етапи. На першому етапі необхідно здійснити онлайн-реєстрацію до 9 червня (включно) за адресою: https://tiny.cc/lyceum2024. На другому – привезти з 10 до 28 червня пакет документів до навчального закладу (Адреса ліцею: Бучацький ліцей імені святого Йосафата, вул. Міцкевича, 19, м. Бучач, Тернопільська обл).

Для вступу у 7-9 класи вступних випробувань не передбачено. Зарахування учнів буде здійснюватися за результатами річного оцінювання за попередній навчальний рік. Учні 10 класу матимуть вступний іспит 28 червня.

Детальніше про вступну кампанію можна дізнатися на сайті ліцею. А 25 травня 2024 року об 11:00 всіх охочих запрошують познайомитися із Бучацьким ліцеєм імені Святого Йосафата на Дні відкритих дверей. Долучитися до події можна буде також онлайн