Отець Тихон Кульбака потребує допомоги

Уродженець Донецька, священик УГКЦ, о. Тихон два тижні перебував у полоні сператистів і упродовж кількох років живе у Львові. Також о. Тихон є засновником “Духовно-психологічної порадні” та щоденно молиться за мир в Україні. Наразі священик потребує фінансової підтримки для проведення операції із заміни кульшового суглобу. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

21


Не лякайтеся 😉 мені самому лячно!!! Так, всього лише, буде виглядати моя чергова, четверта за цей рік, операція та її результат (на другому малюнку). 5 грудня лягаю у стаціонар лікарні у Чернівцях, а 6-го, сподіваюся, мене вже прооперують. Намагався відтермінувати цей процес, але тягнути далі нема куди, дозу знеболюючих приходиться збільшувати, для того, щоб більш-менш комфортно рухатися, а це (збільшення дози) є дуже не добре. Дізнався про цю проблему тільки на початку липня, для мене це був шок і повна несподіванка. Надіявся, що після операції у Таллінні 15 травня, всі мої медичні поневіряння припиняться і я буду активно відновлювати своє життя. Але Господь Бог вирішив інакше, нехай буде Його свята воля!!!
Тому прошу підтримку”. 

27

Наразі отцю вдалося зібрати 147190 грн із потрібних 207000 грн.  Всі небайдужі можуть надсилати кошти за рахунком: картка Приват 5168742717081669 Кульбака Сергій.