Отці-оріоністи запрошують на свято цієї неділі

26 травня 2019 року парафія Божого Провидіння УГКЦ відзначить празник – Свято св. Луїджі Оріоне. Початок об 11:00
У програмі: Урочиста Літургія, забави, ігри та банси для дітей, конкурси і лотерея, ярмарок, виступи колективів а також концерт гурту Медоркестра і запуск повітряних ліхтариків! Додамо, що концертна програма відбудеться ввечері.

Додамо, що парафія Божого Провидіння діє на вул. Лінкольна, 12.

Тут є парафіяльна каплиця, присвячена св. Луїджі Оріоне з ораторією, молодіжним центром і спортивним комплексом для дітей, підлітків, молодих людей і сімей;

Монастир свв. Апостолів Петра і Андрія (за проектом архітектора Маріо Ботта);

– Сімейний будинок для молодих людей з обмеженими можливостями (10 місць)

– Будинок для гостей (16 місць);

– Центр Карітас гуманітарної допомоги бідним верствам населення (450 користувачів).

Довідка: Отці Оріоністи – одне зі згромаджень католицької церкви, яке виникло в Італії на межі ХІХ-ХХ століть. Загалом Згромадження Оріоністів у світі нараховує близько 1077 монахів, 775 монахинь і 386 мирян. Оріоністи присутні у понад 30 країнах світу. Основою їх діяльності є комплексна праця в галузях виховання та соціальної допомоги і профілактики.

В Україні оріоністи працюють з 2001 року, а з 2005 мають парафію Божого Провидіння, де сьогодні діє монастир та каплиця. Остання була освячена 2009 року, а монастир – 2013.

Цікаво, що отці-оріоністи можуть служити Літургію у двох обрядах і латинському і грецькому (візантійському). Ці римо-католицькі священики отримали дозвіл від Ватиканської Конгрегації для Східних Церков на душпастирювання у візантійському обряді в Українській Греко-Католицькій Церкві.