П’ять спогадів Преосвященного Володимира: у соцмережах стартує серія публікацій з нагоди п’ятиліття його єпископської хіротонії

У середу, 7 квітня 2021 року, виповнюється п’ята річниця від дня Архиєрейської Хіротонії єпископа-помічника Львівської Архиєпархії Преосвященного Володимира. З нагоди цієї події впродовж п’яти днів на фейсбук-сторінці Львівської Архиєпархії пропонуємо вам серію цікавих спогадів з періоду єпископського служіння владики Володимира.

Дописи з’являтимуться щоденно о 08:00 на офіційній сторінці Львівської Архиєпархії у фейсбуці.

У спогадах владика Володимир пригадує різні пам’ятні історії, зокрема момент, коли дізнався про єпископство, а також інші переважно кумедні пригоди, які ставалися з ним під час виїздів на парафії чи просто під час прогулянок Львовом. Більшість історій пов’язані з моментами, коли люди не впізнавали в особі владики Володимира єпископа.

Довідка: 14 січня 2016 року Папа Франциск дав свою згоду на канонічний вибір ієромонаха Володимира єпископом-помічником Львівської Архиєпархії, який здійснив Синод Єпископів УГКЦ, і надав йому титул єпископа Баганни. Єпископська хіротонія відбулася 7 квітня 2016 року в Архикатедральному Соборі святого Юра у Львові. Головним святителем нового єпископа став Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, співсвятителями — митрополит Львівський Ігор та єпарх Самбірсько-Дрогобицький Ярослав.