Паломники з м. Дрогобича помолились перед Нерукотворним образом Христа

10967809_814592761909295_1809782785_nУ Львові вже дуригий тиждень перебуває унікальна реліквія з Ватикану – Нерукотворний Образ Ісуса Христа. Миряни щоденно на площі Св. Юра стоять у черзі, щоб поклонитися іконі. Разом зі священиком парохії Преображення Господнього о. Любомиром Митником, здійснили прощу до Нерукотворного образу і паломники з м. Дрогобич.

Незважаючи на те, що чекати в черзі довелось 12 годин, люди піднесено з вірою молились.

«Люди надзвичайно терпеливі, тихі і виконують все, що їх просять, для загального полегшення. Тут від мирного стояння людей поруч, від їхньої терпеливості і спокою, від підтримки одні одних; від споглядання того, як священики підтримують, розмовляють, відповідають на запитання, моляться разом з людьми, стоять разом з ними в чергах; як місцеві мешканці вночі пропонують людям чай та перекуску, яку приготували вдома; як то там, то тут у черзі колядують, щоб зігріти дух, – набираєшся віри і сили», – говорять учасники прощі. За їхніми словами, «про сон і втому годі й думати, коли за кілька годин на тебе чекає така важлива зустріч».

А молитва вночі – плідна. «Це добра дорога і нічний час сприятливий, щоб помолитись, вслухатись у себе та в тих, хто поруч, зрозуміти і усвідомити цінність і дар, піднесений сьогодні тобі Господом», – кажуть прочани.

Іванна Рижан для Духовної величі Львова