Папа Франциск продовжує молитися за свободу і єдність України

pic_cbddef9d92225245336d9d04154ecfc5Папа Римський Франциск молиться за волю України та мир у нашій державі. Понтифік закликає подолати усі непорозуміння й труднощі, які виникають між конфліктуючими сторонами.

Про це Римський Архиєрей сказав у неділю 1 червня паломникам, які зібралися на площі Святого Петра у Ватикані.

“З болем серця молюся за жертви протистоянь, які не припиняються в деяких регіонах України та в Центральноафриканській Республіці. Знову звертаюся із палким закликом до всіх втягнутих сторін, щоб були подолані непорозуміння, та щоб терпеливо шукали діалогу та примирення. Нехай Марія, Цариця Миру, допоможе всім нам Своїм материнським заступництвом. Маріє, Царице Миру, молися за нас!”, – сказав Папа Франциск, зустрічаючись опівдні, 1 червня 2014 р., з паломниками, які зібралися на площі Святого Петра у Ватикані, щоб помолитися недільну молитву до Пресвятої Богородиці. Про це повідомляє “Радіо Ватикану”.

Після проказування молитви “Царице Неба” Святіший Отець також пригадав, що цього дня відзначається Всесвітній День суспільних комунікацій, тема якого “Комунікація на служінні справжній культурі зустрічі”. “Засоби комунікації можуть підтримати розвиток почуття єдності людського роду, солідарності та зобов’язання дбати про гідне життя для всіх. Молімося, щоб комунікація, в кожній своїй формі, була дійсно на служінні зустрічі між особами, спільнотами та народами, зустрічі, яка ґрунтується на пошані і взаємному слуханні”, – побажав він.

У своєму повчанні Папа Франциск поділився роздумами про значення Вознесіння Ісуса на небо, адже в Італії та багатьох країнах літургійне святкування цієї події переноситься на неділю після сорокового дня по Великодні. Він зауважив, що хоч Ісус повернувся до Отця, то, однак, залишається в історії людства силою та через дари Святого Духа. Він є поряд з кожним із нас, супроводжуючи, провадячи та підводячи з упадків. Христос також присутній через Церкву, послану Ним продовжувати Його місію.