Папа Франциск вкотре пригадав про Україну: «Молімося за цей народ-мученик, який багато страждає»

У середу, 7 грудня 2022 року, Папа Франциск укотре завершив зустріч із паломниками у Ватикані згадкою про Україну, закликаючи молитись за народ-мученик. Про це інформує Vatican News.

Кожна загальна аудієнція завершується проказуванням молитви «Отче наш» і благословенням Папи, а останні слова, які промовляє Святіший Отець, звернені до молоді, хворих, похилих віком і молодят. Вже традиційно Папа не втрачає цієї можливості, аби пригадати про події в Україні.

Говорячи про свято Непорочного Зачаття Діви Марії, яке завтра святкує Католицька Церква, Святіший Отець поручив Її опіці усіх, хто страждає від війни: «Із поглядом, зверненим на Діву Марію, завжди будьте відважними у тому, щоби поширювати цінності духу. Її, найніжнішу матір, просимо бути розрадою для тих, хто переживає випробування брутальністю війни, особливо – для багатостраждальної України. Молімося за цей народ-мученик, який багато страждає».

Раніше, вітаючи паломників з Польщі, Папа пригадав про річницю «Операції Рейнгард», в рамках якої під час Другої світової війни було винищено до двох мільйонів людей, в основному, єврейського походження. «Нехай же спогадування цих жахливих подій пробудить у нас усіх прагнення та вчинки на користь миру. Це історія, яка повторюється. Бачимо тепер, що діється в Україні. Молімося за мир», – закликав він.