Папа Франциск: «З Божою допомогою мир є можливим»

В день урочистості Непорочного Зачаття Діви Марії, 8 грудня 2022 року, Папа Франциск закликав паломників, із якими зустрівся, єднатися з ним у молитві за мир у цілому світі та в Україні. Про це повідомляє Vatican News.

Сьогодні після проказування молитви «Ангел Господній» Папа анонсував традиційне вшанування Непорочнозачатої Діви Марії на Іспанській площі Риму, закликаючи вірних до молитви за мир у цілому світі, зокрема в Україні: «Прошу вас духовно єднатися зі мною в цьому жесті, який є вираженням синівської любові до нашої Матері, заступництву Якої ввіряємо загальне прагнення миру, особливо для мученицької України, яка багато страждає».

Спонукою до молитви стали слова архангела Гавриїла, що у Благовіщенні промовив: «Немає нічого неможливого у Бога». «З Божою допомогою мир є можливим; роззброєння є можливим. Але Бог бажає нашої доброї волі. Нехай же Богородиця допоможе нам навернутися до Божих задумів»,  – наголосив Святіший Отець.

Заклик  до молитви за Україну постійно лунає в зустрічах понтифіка з паломниками з різних куточків світу. Особливо промовистим він є в контексті учорашньої ватиканської аудієнції, на якій побувала і делегація зі Львова. Під час цієї зустрічі міський голова Львова передав Папі Франциску хрест із осколком російської ракети як нагадування про агресію, що триває, і потребу в молитві за мир.