Папа Франциск зустрінеться з режисером Мартіном Скорсезе

director-martin-scorsese_jpg_1345747585Завтра, 30 листопада 2016 року вранці Папа Франциск прийме під час приватної аудієнції американського режисера Мартіна Скорсезе, повідомили 29 листопада 2016 року у Залі Друку Святого Престолу.

Зустріч буде проходити у ватиканському Апостольському палаці. Візит всесвітньо відомого кінотворця до Риму пов’язаний із закритою прем’єрою його художньої стрічки про єзуїтів-місіонерів в Японії. Показ фільму “Тиша” (Silence) за романом Сюсаку Ендо, який влаштувала студія “Paramount”, відбувся 28 листопада 2016 року в Папському східному інституті.

Читайте також: “Режисер Мартін Скорсезе зняв фільм про єзуїтів”.

“Тиша” – ключова робота у творчості Ендо. Головний герой твору – португальський священик-єзуїт, який у XVII столітті прибуває до Японії в якості місіонера. Він був схоплений, підданий тортурам і був змушений на словах відмовитися від своєї віри. Проте в дійсності він продовжував свою місію таємно.

Скорсезе прагнув зняти фільм, на основі книги японського письменника, більше 20 років. Світова прем’єра “Тиша” пройде 23 грудня 2016 року.

Джерело: “Католицький Медіа-Центр”.