Папа просить зупинити війни та молитися за Україну і інші гарячі точки

Папа і мирУ контексті річниці початку Першої світової війни, у неділю, 27 липня після молитви «Ангел Господній» Папа Франциск закликав зупинитися усіх хто чинить зараз військові дії та молитися за мир на неспокійних територіях.

«Моя думка сьогодні, особливим чином лине до трьох територій, огорнених кризами: близькосхідної, іракської та української. Прошу вас не переставати приєднуватися до моїх молитов за те, щоб Господь подав населенню і владі цих теренів мудрість та сили, необхідні для того, щоб рішуче ступити на шлях миру, підходячи до кожного протиріччя з наполегливістю діалогу та переговорів і силою примирення. Нехай у центрі кожного рішення буде поставлено не окремі інтереси, але спільне добро й пошана до кожної особи. Пам’ятаймо, що з війною все втрачається. З миром не втрачається нічого» – наголосив Папа.

І закликав: «Браття й сестри, нехай більше ніколи не буде війни, нехай ніколи не буде війни! Моя думка лине, перед усім, до дітей, яких позбавляють надії на гідне життя, на майбутнє: вбитих, поранених, скалічених дітей, сиріт та дітей, які граються залишками озброєнь, дітей, які не вміють посміхатися. Будь-ласка, зупиніться! Прошу вас від щирого серця! Час спинитися. Спиніться, будь-ласка».

За матеріалами Радіо Ватикана