Папа згадав про Україну у своєму виступі в ООН

papa-francescoПапа Франциск виступив з доповіддю в ООН, під час свого візиту до США. Глава Католицької церкви закликав докласти всіх зусиль для припинення військових конфліктів, захисту навколишнього середовища та повагу до “життя в усіх його вимірах і формах”.

Звертаючись до присутніх, Святіший Отець не оминув своєю увагою також Україну. Коли у його промові зайшла мова про військові конфлікти в різних частинах світу Папа зазначив: “Ті, на кому сьогодні лежить відповідальність за міжнародні справи, повинні зробити іспит сумління”, вказавши на війну в Україні, Сирії, Іраці та інших гарячих точках світу. Понтифік наголосив, що потрібно докласти всіх зусиль для того, щоб “захистити невинні народи”.

Окрім цього, Папа торкнувся теми бідності у світі, наголосив на обов’язку держави соціального захисту людини як складової її людської гідності. Він також вказав на проблему сучасної економіки, позбавленої морального виміру та базованої на “амбіціях влади й прибутків”.

Понтифік закликав побудувати світ без зброї масового знищення та припинити військові конфлікти в різних частинах світу. Франциск також вказав на проблему наркотрафіку як складової проблеми війни у сучасному світі.

Джерело: Прес-служба товариства “Свята Софія”