Парафія св. Папи Івана Павла ІІ запрошує на “Парафіяльний камп”

Раді повідомити, що вперше ми організовуємо ПАРАФІЯЛЬНИЙ КАМП 2022 для спільного родинного відпочинку! Розташований в самому центрі Карпат, с. Верхнє Висоцьке Сколівського району, з неймовірними краєвидами та чудовою природою. Тут для всіх будуть розваги та заняття- для батьків лекції та семінари на тему родинних відносин та батьківства, а в цей час для дітей підготовлена чудова програма- майстер-класи з малювання , інтерактивні настільні ігри, активні види спорту, походи в гори ! Щовечора – запланована спільна літургія та кінотеатр під відкритим небом.

КОЛИ: 28 липня – 4 серпня
 
Вартість-2500 грн з особи. Діти дошкільного віку-безкоштовно! В вартість входить проживання в кампі (кімнати спільного перебування, сімейні кімнати, санвузол знаходиться окремо), триразове повноцінне харчування, розважальна програма. 
 
Проїзд оплачується окремо (є можливість приїхати своїм ходом, а також організовано від парафії). 
 
Це неймовірний шанс отримати моральний та духовний відпочинок, набути нових вражень, знайти нові знайомства та відчути єдність з Христом!
 
Тож запрошуємо всіх, хто хоче відпочити разом з нами на #ПАРАФІЯЛЬНИЙ_КАМП_2022 ! Реєстрація та питання за телефоном 0952247870 (Анастасія).