Патріарх Варфоломій написав листа Папі Франциску

Papa i VarfolomijВселенський Патріарх Константинопольський Варфоломій I скерував особистого листа Папі Франциску з нагоди свята верховних першоапостолів Петра і Павла. Про це повідомляє Католицький оглядач з посиланням на Радіо Ватикану.

«Наче дорогоцінний скарб, ми зберігаємо в серці пам’ять про наші недавні особисті зустрічі з Вашою Святістю в Єрусалимі та Римі, які відновили і зміцнили братські узи, підтверджуючи також наше бажання продовжувати шлях до повної єдності та спілкування, якого хотів Господь» – пише у листі Екуменічний Патріарх.

У своєму листі Патріарх Варфоломій згадує про поїздку Папи Франциска на Святу Землю з нагоди 50-річчя братніх обіймів між Папою Павлом VI і Патріархом Афінагором, а також висловлює свою подяку Святішому Отцеві за ініціативу молитви за мир у Ватикані з президентами Ізраїлю і Палестини: цю подію Патріарх називає «зворушливою».

На закінчення свого листа Вселенський Патріарх молиться за Папу Франциска, щоб він зміг «продовжувати своє цінне керівництво і служіння в сучасному світі, надихаючи всіх людей» особистими чеснотами і любов’ю «до Бога і людства».