патріарха рпц кирила включили у пакет санкцій від ЄС

Про це повідомив на своїй фб-сторінці Архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій (Зоря).

“Санкції!
В.М.Гундяєва (патріарха РПЦ Кирила) включено в новий пакет санкцій ЄС як «відповідального за військові злочини в Україні» разом з винуватцями різанини в Бучі та вірогідною дружиною Путіна Кабаєвою. Про це повідомляють грецькі медіа.
«The latest package of sanctions also includes lifting access to Swift payments for Russia’s largest bank, Sberbank, banning three more Russian state broadcasters from broadcasting in Europe, and further imposing sanctions on “those responsible for war crimes in Ukraine.” The list of people to be sanctioned includes Alina Kabaeva, Putin’s rumored wife, the Bucha massacres and Moscow Patriarch Kirill.»
«Останній пакет санкцій також включає скасування доступу до платежів Swift для найбільшого російського банку Ощадбанк, заборону ще трьом російським державним мовникам здійснювати мовлення в Європі та подальше накладення санкцій на «відповідальних за воєнні злочини в Україні». До списку осіб, які підлягають санкціям, входять Аліна Кабаєва, дружина Путіна, за чутками, бучанські вбивці та Московський патріарх Кирил»”.