Передріздвяне дійство в Соборі св. Юра (ПРОГРАМА)

monastur«Сонце незахідне йде, щоб засяяти з дівичого лона і просвітити все, що під сонцем. Тож приготуймося нині духом і поспішімось зустрінути чистими очима і добрими ділами того, хто своїм чудесним народженням схотів прийти до своїх. Він народжується у Вифлеємі, щоб нас, позбавлених райського життя, зі свого милосердя, знову до нього ввести». (Стихира вечірні Неділі перед Різдвом Христовим)

1 січня 2017 року, у Неділю Перед Різдвом Христовим, у Всесвітній День Миру, ласкаво запрошуємо вас до Архикатедрального Собору святого Юра для спільної молитви за Мир.

В рамках заходу о 16:00 год. відбудеться Вечірня, на завершення якої зі Святилища буде винесено Вифлеємський вогонь миру. Відтак на площі перед пам’ятником Праведному Митрополиту Андрею буде прочитана молитва «Нехай утихне буря війни».

На завершення ангел Святоюрської гори відчинить браму Собору, щоб впустити Пресвяту Родину до ясел, де має спочити новонароджений Христос.

Святіший Отець Папа Франциск у своєму послані з нагоди Дня миру зауважує, що: «Ми всі хочемо миру; багато людей будують його кожен день маленькими справами, багато людей страждають і терпеливо зносять втому від величезної кількості спроб побудувати мир. В 2017 році ми маємо докласти зусиль, молитися та діяти, щоб стати людьми, які винищили зі своїх сердець, зі своїх слів та вчинків будь-які акти насильства. Немає нічого неможливого, якщо ми звернемося до Бога в молитві. Будь-яка людина може стати будівничим миру».
 
ПРОГРАМА

16:00 – Вечірня у Архикатедральному Соборі святого Юра;

16:45 – Винесення Вифлеємського вогню Миру;

Молитва за мир перед пам’ятником Праведному Митрополиту Андрею

Урочисте повернення на подвір’я Собору разом із Пресвятою Родиною

Святкове частування

Джерело: «Католицький Оглядач».