Під Львовом розпочалось засідання Конференції Єпископату РКЦ

Після духовної віднови, якою стали кількаденні реколекції, розпочалось 53-тє Пленарне засідання конференції римсько-католицьких єпископів України.
 
Спільні реколекції для римсько-католицьких та греко-католицьких єпископів відбувались з 25 по 28 грудня під проводом отця Джуліо Мікеліні, голови Богословського інституту в Ассізі.

Єпископ-номінант Микола Петро Лучок ОР поділився своїми враженнями про пережиття реколекцій: “Для мене це була нагода зупинитись, бо я останнім часом, після номінації, маю враження, що живу у три зміни. Реколектант, глибоко духовна людина, передавав своє розуміння Преображення Христа. Допоміг придивитись до фігур Мойсея, Іллі, учнів, самого Ісуса. Відкриттям для мене стало те, що Преображення було теж місцем, де Ілля та Мойсей потішали Ісуса, на Якого чекали страждання, де Отець Небесний потішав Ісуса. Якщо раніше говорили, що Преображення було для зміцнення учнів, то тут був переворот. Отець Небесний знав, скільки потішення потребує Ісус перед хресним стражданням. Це мене глибоко вразило. Ще більше відкрило моє серце на Небесного Отця, Який добре знає, скільки потребує людина, котра страждає. Це було зміцненням на початку дороги єпископського служіння. Отець знає, скільки сил і втіхи потрібно мені”, – підсумував священник.