Побачити усміхнену Богородицю: у Соборі св. Юра виставлять до почитання унікальну ікону

У неділю, 29 листопада 2020 р.Б, по завершенню Божественної Літургії об 11-ій год., в Архикатедральному Соборі св. Юрія Побідоносця буде виставлено для почитання копію Вифлеємської ікони Пресвятої Богородиці.

З нагоди початку Різдвяного посту, у суботу, 28 листопада 2020 року Божого, о 17-ій год., в Архикатедральному Соборі Святого Юрія під час Всенічного Бдіння Високопреосвященний ІГОР, Митрополит Львівський, запалить Вифлеємську лампаду, яка протягом усього Різдвяного Посту буде виставлена в Соборі разом з Вифлеємською іконою Божої Матері.

Вифлеємська Чудотворна ікона – це єдина із прославлених ікон Божої Матері, на якій Пресвята Діва усміхається, тоді як традиційно в іконографії Богородиця зображується серйозною, скорботною або замилуваною. Постійне місце перебування Вифлеємської Чудотворної ікони Божої Матері – базиліка Різдва Христового у Вифлеємі, поблизу спуску в Печеру Різдва, де народився Христос.

До Пресвятої Богородиці на честь її ікони Вифлеємської моляться про дарування дітей, про їхнє благополуччя, про сімейне щастя. При будь-яких життєвих обставинах вірні звертаються в молитвах до Пречистої Богородиці і просять про її допомогу.

Протягом Різдвяного посту в Архикатедральному соборі св. Юрія щодня служитиметься Молебень до Пресвятої Богородиці перед іконою Вифлеємської Матері Божої:
з понеділка по п’ятницю ― після Божественних Літургій о 10-ій;
у суботу ― після Божественної Літургії о 10-ій год.;
у неділю ― після Божественної Літургії об 11-ій год.

Ласкаво запрошуємо всіх вас єднатися з нами у спільній молитві у храмі та онлайн. Розпочнімо Різдвяний піст — цей особливий період приготування до Народження Господа нашого Ісуса Христа — зі світлом Вифлеємського вогню, щоб воно доторкнулось і зігріло кожного з нас, а головне ― принесло у наш дім довгожданий мир. Прибігаймо до Нашої Небесної Неньки у всіх наших бідах і труднощах, і пам’ятаймо, що саме за посередництвом Пресвятої Богородиці ми зможемо випросити собі благодаті у Господа, бо, як молимося у молитві: «Ще не чувано ніколи, щоб Вона не помогла».

Джерело: фб-сторінка Архикатедрального Собору св. Юра