Побудь у тиші, попроси пробачення, запитай у Бога. 5 дієвих порад як молитися своїми словами

Християни у всьому світі користуються молитвами. Більшість з них завчені тексти, як, наприклад, “Отче наш”.  Це хороша молитва, якщо ми проговорюємо її щиро і свідомо. Бог хоче живих стосунків з людиною. Знає про нас усе і хоче, щоб і ми пізнавали Його. Це можливо лише через постійне спілкування з Творцем. Тобто через живу молитву. Можливо, ти ніколи не молився своїми словами. Не знаєш із чого почати  і чи буде ця молитва правильною. Поговори з Богом як з Люблячим Батьком, Який давно вже чекає цієї розмови.

Канал NEBO on пропонує коротку відеоінструкцію як почати молитися своїми словами.

  1. Приготуй свою Біблію.  Це може бути друкована книга, або онлайн. Бог може дати тобі своє Слово і відповісти на твоє прохання конкретним віршем. Будь готовим.
  2. Знайди тихе місце. Не дарма, у Біблії вжито термін “таємна кімната” як місце, де ти зможеш побути наодинці з Богом. Такий “намет зустрічі” був у всіх біблійних пророків. Запроси Святого Духа. 
  3. Попроси пробачення за всі і навіть дрібні гріхи. Цим часто маніпулює сатана і переконує, що через гріх ти більше недостойний спілкування з Богом. Але це неправда. Подякуй за все, що сталося і чого не сталося. У кожного з нас знайдеться за що подякувати Богові.
  4. Запитай Бога що робити далі чи як вирішити ту чи іншу ситуацію. Він має для тебе відповідь.
  5. Побудь у тиші. Бог говорить у тиші. Тобі може прийти спонтанна думка, або рядок зі Святого Письма. Не бійся! Подумай, як ти можеш застосувати це Слово у своїй ситуації.

 

Постарайся повторювати цю практику щодня і обов’язково побачиш плоди.

Джерело: Nebo On