Подавайтесь на Школу літургійного співу!

tserkovnyj_spivЗ 11 до 16 жовтня 2016 року у Львові відбудеться Школа літургійного співу.
Школа має на меті зібрати зацікавлених у відродженні і розвитку богослужбового, літургійного співу на парафіях УГКЦ. Ціль цього інтенсивного вишколу – згуртування лідерів та натхненників відродження і розвитку літургійного співу в УГКЦ. Планується, що особи, котрі пройдуть вишкіл, започаткують нові ініціативи і осередки літургійного відродження, а також утворять спільноту для обміну досвідом і напрацюваннями у галузі церковного співу.

До участі у школі запрошуються особи віком до 40 років з достатнім рівнем музичних слухових якостей і з високим рівнем мотивації вивчення літургійної музики. З огляду на це кожного з потенційних учасників ми запрошуємо на співбесіду, яка відбудеться за декілька тижнів перед початком школи.

Охочі взяти участь у Школі мають заповнити анкету, посилання на яку є нижче в листі. Відтак протягом двох тижнів з кандидатами будуть проведені співбесіди. Оскільки кількість місць на школі є обмеженою, пріоритет для участі буде надаватись аплікатам, які відповідають вимогам школи,-  надіслали заявку вчасно, а також успішно пройшли співбесіду.

Прийняття заявок – до 15 вересня 2016 року!

АНКЕТА ДЛЯ УЧАСТІ У ШКОЛІ
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfkGangyv0GEk0w7jiuxF7I_Bdmr5_tpOT4q1x3f7KSCVHBEQ/viewform?c=0&w=1

Зі всіма питаннями просимо звертатись за електронною поштою sheptytsky.foundation@ugcc.org.ua