Національна академічна чоловіча хорова капела «Дударик» разом із друзями запрошує на музично-поетичний проєкт до Міжнародний день книги «Поети п’яти століть». У програмі прозвучать тексти українських поетів різних епох у фірмовому стилі «Дударика».
Про це «Духовній величі Львова» повідомила пресслужба «Дударика»
«Поезія — це музика слів, а мелодія у поєднанні з віршем — це пісенне мистецтво, яке має столітні традиції. Проєкт “Поети п’яти століть” — це запрошення на побачення з поезією, де слово і музика зустрічаються, щоб разом створити нову емоційну реальність для слухача», – наголошують організатори.
Як зазначають у пресслужбі капели «Дударик», особливим елементом проєкту стане поетичний текст, що розгортає ідею зустрічі слова і музики:
«З Поезією на побачення…
Поети
Бачать світ інакше,
Ласкавіше
І людина в віршованих всесвітах заслуговує на спасіння
Так хочеться у подібні чисті й надхненні видива вірити
І у те, що стануть вони колись реальністю
А на сусідній вулиці живуть лише композитори
Всі як один вірять у обраність і особливе призначення
Та минімо наші передчасні тлумачення,
Бо із віршами ходить їх музика на побачення»
Організатори зазначають, що в концерті у нових аранжуваннях прозвучать добре знані та маловідомі твори Григорія Сковороди, Бориса Грінченка, Лесі Українки, Романа Купчинського, Володимира Івасюка, Грицька Чубая, Ліни Костенко, Івана Андрусяка, Андрія Панчишина та багатьох інших.
У концерті візьмуть участь:
- Національна академічна чоловіча хорова капела «Дударик»
- Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова»
- Солісти – Дарія Кудрик, Оксана Караїм, Юрій Йосифович, Тарас Різняк, Роман Липак, Дем’ян Севериненко, Андрій Попович, Назар Омельчук, Юрій Тенета.
- DUDARYK Rock-orchestra (художній керівник — Олег Ярема, головний хормейстер — Володимир Заборовський, концертмейстер — Євген Романов)
- Диригент – Дмитро КацалКонцерт «Поети пʼяти століть» відбудеться 23 квітня у Львівській національній філармонії імені М. Скорика (м. Львів, вул. Скорика, 7).
Початок о 19:00.
Квитки на подію за посиланням:
https://widget.kontramarka.ua/uk/widget510site11010/widget/event/176021
Також читайте: «Невідомий Бортнянський»: українські гармати стають музами, коли лунають переможно





