Померла відома львівська художниця Тетяна Думан

Про це повідомила сестра художниці Тетяни Думан, Василина Думан. Тетяна, яка була дружиною Лева Скопа, активісткою Революції Гідності,  займалася іконописом, тривалий час боролася з онкологією – пухлиною головного мозку. 

“О 4:30 померла наша Таня. Якщо ви хотіли якось нам допомогти – перекажіть кошти на кисневі апарати. Моя дівчинка пішла до коханого Господа. Нам уже нічого не треба.
_____
Поки моя Таня в лікарні, виконаю но обіцянку, яку їй давала. Сеструнька просила збирати гроші не для нас, а для інших. І це буде історія про святих Божих та кисневі апарати.

Святі – це люди як ми з вами. І життя у них були дуже цікаві, повні звершень і див. Ми так мало про них знаємо! Ось 5 історій і 5 образів, які ви можете отримати, зробивши благодійний внесок у розмірі 2000 грн (можна більше, якщо хочете) на закупівлю кисневих апаратів для підопічних фонду #СВОЇ. Їх дуже не вистачає, а серед потребуючих – люди з онкологією чи іншими захворюваннями, яких догнав ще і ковід. Вірю, ми дружно зможем докластися”.

Святий Іван Ветхопечерник
Святий Григорій Неокесарійський

 

Свята Марія Єгипетська
Святий Теодор (Федір) Тирон
Святий Василій Парійський

Тетяна Думан народилась 1981 року у Миколаєві на Львівщині, вивчала сакральне мистецтво у Львівській національній академії митсецтв.

Тетяна – дружина українського художника-іконописця Лева Скопа. Творче подружжя знане в Україні і далеко за її межами завдяки своєму мистецтву, громадянській позиції і волонтерській діяльності. За роки російсько-української війни завдяки своїм картинам Таня з Левком акумулювали для українського війська понад три мільйони гривень.

Фото: Цензор. Нет