Послання Папи на Всесвітній День Молоді 2016 оприлюднили у Ватикані

VDMolodiУ понеділок, 28 вересня, у Ватикані оприлюднили послання Папи Франциска з нагоди 31-го Всесвітнього Дня Молоді (ВДМ), який відзначатиметься у липні наступного року в польському місті Кракові. Його тема – милосердя, у світлі Христових слів: «Блаженні милосердні, бо вони зазнають милосердя».

Зокрема Глава Католицької Церкви заохочує молодь пережити особистий досвід Господнього милосердя. Адже він звертає особливу увагу на те, що ця зустріч ідеально включається у Святий Рік Божого Милосердя, так що наступний ВДМ стане «справжнім Ювілеєм молоді на всесвітньому рівні».

Окрім цього, Папа закликає молодь, у свою чергу, ставати засобами цього милосердя щодо своїх ближніх. Для цього він вказує спосіб, як відповісти на цей заклик: «Я хочу запропонувати, аби протягом перших семи місяців 2016 року ви щомісяця вибрали один милосердний вчинок для тіла і для душі та його здійснювали».

Наприкінці Послання Святіший Отець ще раз звертається до юнаків і дівчат зі своїм щирим запрошенням: «Залишилося кілька місяців до нашої зустрічі у Польщі. Краків, місто святого Івана Павла ІІ та святої Фаустини Ковальської, чекає на нас із розпростертими обіймами та відкритим серцем. Вірю, що це Боже провидіння привело нас до відзначення Ювілею Молоді саме там, де жили ці великі апостоли милосердя нашого часу».

Нагадаємо, що Всесвітній день молоді — це міжнародна подія, організована Католицькою Церквою. Вона об’єднує молодих людей, як католиків, так і інших християнських конфесій з цілого світу і відбувається кожних 2-3 роки під проводом Папи Римського.

Джерело: risu.org.ua