Представники Львівського духовенства взяли участь у складанні присяги першокурсників Львівської академії сухопутних військ ім. гетьмана Сагайдачного

Присяга6 вересня, в Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулося урочисте складання військової присяги курсантами-першокурсниками на вірність українському народові.

У цей святковий день до курсантів завітав Преосвященний владика Михаїл, керівник Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України. У своєму привітальному слові до майбутніх офіцерів він наголосив: «Земля, на якій ви стоїте – свята, захищайте її. З вами Бог і Україна».

Також в урочистому заході взяли участь отець Степан Сус, настоятель гарнізонного храму Святих апостолів Петра і Павла, отець Андрій Хомишин, капелан Академії сухопутних військ, а ще прес-секретар Львівської єпархії УПЦ ієромонах Маркіан (Каюмов) та завідувач канцелярією протодиякон Олександр Іванченко, які передали вітання від єпископа Львівського і Галицького Філарета.

Розділити радість свята з курсантами-першокурсниками прибули: Командувач ракетних військ і артилерії Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Андрій Колєнніков, міський голова Львова Андрій Садовий та інші представники влади, духовенства, громадськості, командування академії, рідні та друзі майбутніх офіцерів.

Цього року лави вищого військового навчального закладу поповнили понад 300 молодих курсантів, 47 з них брали участь у бойових діях на території, де проводиться АТО. Багато із них отримали ордени «За мужність». На жаль, понад 20 випускників академії загинули при виконанні своїх обов’язків в зоні АТО.

Після складання присяги представники духовенства благословили та окропили першокурсників свяченою водою.

За матеріалами: Львівської Архиєпархії УГКЦ, Львівської єпархії УПЦ