Представники Львівської єпархії УПЦ взяли участь у прийомі з нагоди державного свята Чеської Республіки

25101624 жовтня 2017 року, відбувся святковий прийом, організований чеським Генеральним консульством у Львові з нагоди державного свята Чеської Республіки – Дня заснування незалежної держави Чехословаччини. У заході взяли участь більше 200 представників місцевих органів влади з усіх регіонів в межах округу Генерального консульства та з організацій чеських співвітчизників, також багато представників культурної, наукової та академічної громадськості, а також місцевого дипломатичного корпусу.

З благословення Керуючого Львівською єпархією Української Православної Церкви, Високопреосвященнішого архієпископа Львівського і Галицького Філарета, на запрошення Генерального консула пана Павла Пешека, у прийомі взяли участь секретар Львівського єпархіального управління протоієрей Олександр Іванченко та завідувач канцелярією Львівського єпархіального управління протодиякон Євгеній Голуб.

Від імені Високопреосвященнішого архієпископа Філарета, отець Олександр привітав пана Генерального консула та членів дипломатичного корпусу зі святом і побажав міцності сил в їх служінні на нашій українській землі.

Джерело: Львівська єпархія УПЦ