Предстоятель ПЦУ освятив ікону, яку для Херсона написав львівський митець

28 березня Митрополит Епіфаній звершив освячення ікони Пресвятої Богородиці, яку для херсонської громади створив львівський художник Степан Бойцун. З благословення очільника ПЦУ ця ікона поїде до Херсона.

Про це повідомлено на фейсбук-сторінці Митрополита Епіфанія.

«Ця ікона Пресвятої Богородиці, Яка простирає Свій Покров над містом-героєм Херсоном, є матеріальним виразом нашої спільної молитви, щоби Пречиста Діва берегла і захищала всіх його мешканців від зла, агресії, від ворожих посягань, дарувала їм силу й терпіння зносити всі випробування, які випадають на їхню долю», – заначив Предстоятель ПЦУ.

Він підкреслив: символічно, що на цій іконі Богородиця зображена в українському вбранні і простягає Свій омофор над містом Херсоном та над всією українською землею. Це знак того, що Херсон вистояв, він і надалі буде українським, а з Божою допомогою наше військо визволить в тимчаосово окуповану частину території України.

«Ми віримо, сподіваємось і покладаємо нашу надію на Бога. Зараз нам, людям, важко передбачити, яким чином ми зможемо подолати те зло, яке увірвалося в наш спільний мирний дім. Але ми віримо, що Господь нам допоможе в цьому, бо на нашому боці правда, де правда – там Бог, а де Бог – там перемога. Тож з Богом і під Покровом Пречистої Діви – до Перемоги!», – підкреслив Блаженніший Епіфаній.