Предстоятель ПЦУ відвідав міський будинок дитини «Берізка»

Напередодні свого дня народження Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній традиційно відвідав хворих діток. 1 лютого 2022 року Його Блаженство завітав у Київський міський будинок дитини «Берізка».

Предстоятеля помісної Української Православної Церкви супроводжували керівник відділу соціального служіння Київської Митрополії Роман Холодов та співробітники відділу.

Блаженнійший владика поспілкувався з керівництвом закладу про важливість духовної підтримки, належних умов для паліативних діток та особливості допомоги важкохворим маленьким пацієнтам. Адже, за словами лікарів установи, паліатив – це не про смерть, а про якість життя.

Окрім того, Митрополит Епіфаній навістив діток-сиріт та передав для потреб будинку дитини побутову техніку, засоби гігієни й іграшки.

«Берізка» – це  спеціалізований заклад медико-соціальної реабілітації для дітей-сиріт, дітей, які залишилися без батьківського піклування, з органічними ураженнями нервової  системи та для ВІЛ/СНІД хворих і народжених ВІЛ-інфікованими матерями дітей.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)