Преосвященний Владика Володимир (Груца) відслужив святкову Літургію для греко-католицької парафії в Інсбруку

16422553_1203559516431281_8170097067394230314_o2 лютого 2017 року, за григоріанським календарем, яким і послуговується інсбруцька парафія УГКЦ, відзначають свято Стрітення Г.Н.І.Х.
У цей день у каплиці свв. Володимира і Ольги святкову Літургію очолив Преосвященний владика Володимир – єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ, що зараз перебуває з візитом у Інсбруку, в якому свого часу провів роки студій та пастирського служіння. Тут став доктором із догматичного богослов’я.
Владиці співслужив ієромонах-доктор Андрій (Рак) – протоігумен української провінції редемптористів, також випускник богословського факультету Інсбруцького університету та нинішній студент УІБК диякон Роман Птасюк.
На Літургії були присутні парафіяни-українці, та гості – інсбруцькі римо-католики. Архієрей звернувся до присутніх із проповіддю, в якій порівняв зустріч Симеона із Христом із нашою з ним зустріччю на Літургії у Євхаристії. Також у гомілії владика наголосив на тому, що ніколи не пізно особисто зустрітись із Богом.
Після Літургії єпископ, за традицією Церкви, благословив свічки.
Відтак подячне слово владиці від імені всіх парафіян та отця-пароха Володимира Волошина виголосив диякон Роман. Завершилась Літургія многоліттями.

Фото і текст – з Фейсбук-акаунта Володимира Мамчина