Прохання про молитву до с. Ліджі Пайяпілі можна подавати онлайн. Як це зробити?

 

Звертатися з проханням про молитву до сестри Ліджі Пайяпілі для багатьох людей давно стало традицією. Хтось просить про те, щоб нарешті вийти заміж, а хтось про здоров’я. Втім сестра завжди наголошує, що зцілює не вона, а Бог і наголошує на тому, що потрібно не лише молитися, відвідувати Божественну Літургію, але й брати участь у Таїнстві Євхаристії.  А також звісно  ж необхідно за потреби поєднувати молитву із медичним лікуванням, яке можна отримати у лікарні.  Чимало вірян приїздило до с. Ліджі у монастир у село Павшино на Закарпатті. Втім зараз є карантинні обмеження, але прохання про молитву можна подати онлайн.

“Дорогі друзі! В нашому монастирі та будинку для пристарілих спалах Covid-19. Наразі всі почуваються достатньо добре. Найбільше нам залежить на самопочутті наших бабусь. Не забуваємо за всі Ваші прохання, які надсилаєте на нашу сторінку. Об’єднані молитвою з Вами 🙏 та просимо Вашої молитовної підтримки.
”Знаємо, що тим, хто любить Бога, – покликаним за Його постановою, усе співдіє на добро.” Римлян 8, 28”, – йдеться у оголошенні.

Подати прохання про молитву, можна на фейсбук-сторінці монастиря Сестер св.Йосифа де Сен Марк, за посиланням.