“Просімо в Бога благословення, щоб в щирості і простоті прожити вік, до якого Він покликав”,- Митрополит Ігор

Бог має владу. Просімо Його як нашого  Бога, щоб Він нас благословив і ми в щирості і простоті проживали наш вік, до якого Господь нас покликав. До цього закликав  Архиєпископ і Митрополит львівський Високопреосвященніший Ігор під час розважань над Божим Словом в Архикатедральному соборі св. Юра у четвер 11 лютого 2021 року.

Євангеліє: Мр. 11, 27-33.

 27. В той час прийшов Ісус у Єрусалим. І коли він ходив у храмі, підійшли до нього первосвященики, книжники та старші 28. й кажуть до нього: – Якою владою чиниш це? Хто дав тобі владу це робити? 29. Ісус відповів їм: – Спитаю я вас одну річ; 30. дайте мені відповідь, і я скажу вам, якою владою я чиню. Іванове хрищення було з неба чи від людей? Відповіжте мені. 31. Вони почали міркувати між собою й говорити: як відповімо: з неба, – скаже: чому ж ви не повірили йому? 32. А скажемо: від людей, – боялися народу, бо всі вважали Івана за пророка. 33. І відповіли Ісусові: – Не знаємо. Ісус же сказав їм: – І я вам не скажу, якою владою я це чиню.

У сьогоднішньому уривку Євангеліє чуємо, що Господь Бог, який прийшов у наш світ також ходив до храму. Він бачив, як люди з храму зробили торгівельний дім. Написано,  що Він навіть не дозволив, щоб люди з чимось йшли через храм.  Вони мали торгувати поза храмом, але не в храмі”, – зазначив проповідник.

Владика Ігор звернув увагу, що ми також приходимо до храму, щоб помолитися.

Чуємо, каже проповідник, що  Ісуса з підступом запитуть якою владою Він чинить.” Він Бог. Він має силу.  Просімо  Його як нашого  Бога, щоб Він нас благословив і ми в щирості  і простоті проживали наш вік, до якого Господь нас покликав”, – закликав Митрополит Ігор.