При парафії Покрову Пресвятої Богородиці триває дитячий табір «До святості з татком Андреєм»

a (2)З 6 по 19 липня при парафії Покрову Пресвятої Богородиці Згромадження Салезіян (вул. Личаківська, 175) відбуваються «Веселі канікули» – денний духовно-відпочинковий табір. Цього літа у ньому беруть участь 350 дітей та 45 аніматорів. Цьогоріч «Веселі канікули» мають назву «До святості з татком Андреєм», адже мають на меті розкрити краще особу Митрополита Андрея у цей ювілейний рік.

Діти 7-15 років впродовж цілого дня мають можливість помолитись, дізнатись більше про Бога, навчитись пісень, взяти участь у цікавих забавах та екскурсіях. Різні засоби служать для того, щоб зацікавити дітей, зайняти їх, навчити чогось нового. «Нехай роблять те, що бажають – тільки не грішать» – таким принципом керувався св. Іван Боско у своєму виховному підході, адже діти – це завжди рух і гамір.

Під час катехизації  дітям про Дари Святого Духа, а у групах діти пізнають краще особу Митрополита Андрея. Навчання проводять за спеціальним посібником «До святості з татком Андреєм».

«Завданням Церкви є не лише освячувати вірних через їх участь у святих Тайнах, але й катехизувати і виховувати – супроводжувати особу протягом її життя. Сьогодні наші діти та молодь потребують якісного християнського виховання, вони мають багато питань на фоні різних суспільних течій та думок. Саме тому церква (духовенство та досвідчені практикуючі миряни) повинна допомогти молодому поколінню закласти здоровий фундамент, бути готовими до різних викликів, вміти пояснити свою позицію та жити так, як вчить нас Христос» – зазначає о. Юрій Смакоус, СДБ, секретар провінції Салезіян УГКЦ.

a (1)

«Митрополит Андрей опікувався сиротинцями тут, на Галичині, особливо у Львові. Діти, пишучи йому, з вдячністю зверталися до нього: «Татку Андрею». Тож, власне ці слова ми вибрали як назву посібника. Митрополит Андрей, як і св. Іван Боско, велику увагу приділяв вихованню молоді на християнських цінностях, вони обоє не бачили майбутнього держави і церкви без здорового виховання у сім’ях і суспільстві» – розповідає бр. Роман Боднар, СДБ.

Посібник «До святості з татком Андреєм» можна переглянути та завантажити на сайті: www.sdbua.net

Довідка

«Веселі канікули» – це духовно-відпочинкові табори, які організовуються при парафіях переважно для дітей 6-15 років. День у таборі проходить по-різному, але зазвичай містить молитву, театральну сценку, яка має прив’язку до теми дня чи табору, роздуми і катехизацію, ігри для дітей, гуртки… Діти мають можливість відпочити і водночас збагатитися духовно. «Веселі канікули» – як один із способів проведення табору – були започатковані у 1993 році сестрами Салезіянками при Парафії Покрову Пресвятої Богородиці у Львові і сьогодні широко розповсюджені у праці нашої Церкви з дітьми.