ПЦУ відзначає іменини свого Предстоятеля. Цікаві факти про Митрополита

25 травня, коли вшановуємо пам’ять святителя Епіфанія Кіпрського, повнота Православної Церкви України по-особливому молитовно і сердечно вітає свого Предстоятеля, Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія з Днем тезоіменитства.
Блаженнійший владико, Ви були покликані Господом на особливе служіння, в непрості часи, у складних умовах, але Ви ревно і достойно звершуєте це покликання як справжній духовний лідер, як мудрий і справедливий пастир, як істинний оборонець Української Церкви та всього українського народу.
Тож ми просимо у своїх молитвах, щоби Господь дарував Вам міцне здоров’я і невичерпні духовні сили, терпіння і мир довкола. Нехай і надалі Ваші доброта, щирість, розсудливість, справедливість, відкритість, мудрість, порядність і сердечність так щедро служать на благо людям, Церкві, Україні.
Εἰς πολλὰ ἔτη, δέσποτα! На многая літа, владико!
Пропонуємо Вам прочитати 4 цікавих фактів про Митрополита Епіфанія

1. Говорить грецькою

Митрополит Епіфаній рік жив у Греції, де стажувався в Афінському національному університеті на Філософському факультеті.

2.Публікує наукові праці.

У науковій спадщині митрополита Епіфанія понад десятки наукових публікацій, у тому числі кілька монографій по православному богослов’ю.

3.Наймолодший митрополит

За церковним мірками, Епіфаній, якому на момент зведення в сан не було й 40 років, – практично юнак.

4.Виявляє патріотизм в дії

Від початку російсько-української війни підтримує українську армію і допомагає сім’ям бійців.

Підготовано за матеріалами фб-сторінки Православної Церкви України та https://styler.rbc.ua/