Редемптористи запрошують долучатися до дня молитовного чування за визволення полонених

 
22 червня 2023 року, в День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, редемптористи запрошують спільно провести день молитовного чування «24 години ми з вами» в наміренні визволення українських полонених, серед яких – ієромонахи Іван (Левицький) та Богдан (Гелета) ЗНІ. 
 

«Уже вісім місяців наші отці-редемптористи Іван Левицький та Богдан Гелета знаходяться у полоні рашистів, віримо у силу спільної молитви.

Запрошуємо приєднатись мирян, богопосвячених осіб, священників. Єднаймось з тими, хто молиться у тюремній неволі. Найсвятіший Ізбавителю, Ісусе Христе, помилуй нас! Визволи і поверни тих, хто в полоні. Зупини терор війни та даруй перемогу і мир Україні!», – зазначає на фейсбук-сторінці ієрм. Михайло (Іваняк) ЗНІ.
 
 
Долучитися до молитви можуть всі охочі. Для цього потрібно вибрати зручний час і протягом доби провести 30 хвилин у молитві – наприклад, читанні Псалмів, Вервиці, Акафісті чи будь-якій іншій. Протягом дня можна долучатися до чувань декілька разів. За графіком можна стежити на фейсбук-сторінці Panda Redemptor.
 
Нагадаємо, в листопаді 2022 року незаконна «адміністрація» на тимчасово окупованих територіях за звинуваченням у зберіганні зброї та вибухівки і нібито «підривній» і «партизанській» діяльності заарештувала двох священників, що звершували служіння в м. Бердянську. Один із них – ієромонах Іван (Левицький) ЗНІ, колишній настоятель храму святого Йосафата та монастиря святого Альфонса Згромадження Найсвятішого Ізбавителя у Львові. 
 
 
Ієромонах Іван (Левицький) з 2015 по 2019 рр. був настоятелем відомого у Львові храму св. свщмч. Йосафата, що на вул. Замарстинівській, та настоятелем монастиря святого Альфонса отців-редемптористів. За словами вірян, вирізнявся глибокою жертовністю у церковному служінні. По завершенні служіння у Львові проводив місії отців-редемптористів в м. Бердянську Запорізької області.