Рік у полоні: у Львові молитимуться за двох священників-редемптористів із Бердянська

16 листопада минає рік від викрадення та утримання у російському полоні ієромонахів Івана (Левицького) та Богдана (Гелети) ЗНІ, що служили в м. Бердянську. Українська греко-католицька церква просить долучитися до молитовних заходів, що відбудуться цього дня.

Із таким закликом, зокрема, звертається Львівська Архиєпархія УГКЦ.

До ініціативи долучається і львівський храм Блаженного Миколая Чарнецького, яким опікуються редемптористи. У четвер вірних закликають взяти участь у Божественній Літургії за звільнення полонених, та в молебні до Матері Божої Неустаної Помочі, що відбудеться опісля.

Наміренню за полонених редемптористів буде присвячена молитва вервиці у рамках проєкту «Вервиця єднає» на Живому телебачення. Молитва розпочнеться 16 листопада о 20:00. Вервицю будуть провадити монахи та монахині Згромадження Найсвятішого Ізбавителя.

Нагадаємо, у листопаді минулого року російські окупанти заарештувала двох греко-католицьких священників, які звершували служіння в м. Бердянську. Один із них – ієромонах Іван (Левицький) ЗНІ, колишній настоятель храму святого Йосафата та монастиря святого Альфонса Згромадження Найсвятішого Ізбавителя у Львові. Достовірних відомостей про теперішню долю монахів немає.