Садовий до Епіфанія: «Залишайтесь духовним камертоном для українців»

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся у вівторок, 27 грудня, з Предстоятелем Православної церкви України митрополитом Епіфанієм. Спілкування відбулося у столиці, в Митрополичому домі.

Про це повідомляє пресслужба ПЦУ.

Зазначається, що митрополит Епіфаній обговорив з міським головою Львова нагальні та важливі для нашої країни питання. Також за інформацією сайту «Духовна велич Львова», під час спілкування йшлося про створення і розвиток інфраструктури, призначеної для лікування та реабілітації поранених захисників України.

«Ми маємо унікальний шанс назавжди порвати з усіма складовими убивчого «русского міра» та за підтримки міжнародної спільноти збудувати таку Україну, про яку ми усі мріємо», – сказав поміж іншого Предстоятель ПЦУ.

Митрополит Епіфаній відзначив, що теперішня війна триває вже кілька століть «і попри високу ціну, яку платять своїми життями наші захисники, ми не маємо права опускати рук».

Читайте також: Міський голова Львова зустрівся з Папою Франциском та передав йому незвичайний хрест

«Бо якщо ми це зробимо, то заплатимо стократ, ворог знищить мільйони, як вже робив це у минулому через штучні голоди, і зруйнує усе, що ми любимо й цінуємо – нашу віру, мову, історію, культуру та ідентичність». За його словами, дуже важливо не втратити цю нагоду через внутрішні чвари та гріх корупції.

Своєю чергою, міський голова Львова розповів блаженнішому Епіфанію про вибудовування у Львові «Unbroken» – системи з реабілітації для тих, хто постраждав у війні, та про виклики що стоять перед громадою міста в цей час.

«Ви повинні бути духовним камертоном для українців, не бійтесь продовжувати говорити правду та відстоювати її», – наголосив Андрій Садовий.

У зустрічі також взяв участь директор департаменту «Адміністрація міського голови» Львова Євген Бойко.