Садовий подякував львів’янам, що дивились богослужіння онлайн

У Вербну неділю, 12 квітня, мер Львова Андрій Садовий опублікував фотографії кількох львівських церков та подякував містянам, що вирішили дотримуватись правил карантину та дивитись богослужіння онлайн. На деяких фото видно парафіян, що слухають богослужіння на вулиці, дотримуючись дистанції.

«Мабуть, вперше з радянських часів на Вербну неділю можна побачити порожні львівські храми. Сьогодні це справді є проявом християнської доброчесності. Дякую! Принагідно, вітаю вірних римо-католицької церкви з Великоднем! Христос Воскрес!», – написав Андрій Садовий.

Нагадаємо, що Рада Церков Львова закликала вірян дивитись богослужіння онлайн та освячувати вербу та паски дома самостійно. Під час богослужінь у храмі можуть бути присутні лише священнослужителі та церковнослужителі, а також ті, хто забезпечує проведення богослужінь і трансляції.

Якщо люди все ж вирішать прийти до храму, то їхнє перебування на подвір’ї церкви має бути строго регламентоване вимогами карантину: відстань не менше два метри один від одного із використанням засобів захисту. Посвячення кошиків, якщо вірні їх принесуть із собою, також буде на вулиці. Попри те, Рада Церков наголошує, що будь-які порушення умов карантину каратимуться відповідно до законодавства.

Джерело: Захід. нет

Фото Латинської катедри з Інтернету

https://zaxid.net/news/