“Саме мудрість надає смаку моєму життю”, — владика Володимир (Груца)

А що надає смаку моєму життю? Напевно це мудрість.  Про це сказав владика Володимир, єпископ-помічник Львівської архиєпархії під час проповіді в Архикатедральному соборі св. Юра у понеділок 4 січня 2020 року. 

“У сьогоднішньому євангельському слові чуємо, як Ісус завершує навчання учнів у Капернаумі і прямує до Єрусалиму. У цьому навчанні йдеться про важливість спасіння людської душі.  Йдеться про око, руку, ногу.  Про те скільки інвестуємо у наше здоров’я і медицину. але кінцево це все не може прирівнятися до вартості людської душі”, – наголосив владика Володимир. 

Він зауважив, що коли Ісус зціляв різних людей, то він не наголошував на оздоровленні, а на тому, що спасає саме віра людини. 

В кінці Божого слова, каже проповідник, йде мова про сіль, яка завжди має завдання надавати смаку будь-якій страві. А що надає смаку моєму життю? Напевно це мудрість.

“Кажуть, що мудрість приходить зі старістю, або старість приходить сама. Важливо, щоб ми подружилися з мудрістю, з нею перебували і вона буде спрямовувати наші кроки у правильному напрямку життя”, – закликав архиєрей.