Щодня у Соборі св. Юра моляться за перемогу перед чудотворною іконою Богородиці. Як долучитися?

В Архикатедральному Соборі Святого Юрія триває МОЛИТВА ЗА МИР В УКРАЇНІ: щодня, о :, звершується Молебень до Пресвятої Богородиці перед Її Теребовлянською іконою у наміренні ЗА НАШУ ПЕРЕМОГУ НАД ВОРОГАМИ, ЗА МИР В УКРАЇНІ, за українських воїнів та добровольців, які захищають нашу Вітчизну, щоб Господь Бог зміцнював їхні відвагу й мужність та охороняв від ворогів.
 
Молімося до Пресвятої Богородиці, прославленій у ЇЇ Теребовлянській чудотворній іконі, і ми – за нашу перемогу, за мир в Україні, за українських воїнів та добровольців, які захищають нашу Вітчизну; за волонтерів, поранених; переселенців, біженців; тих, які втратили рідних, помешкання, майно; за всіх тих, які перебувають у зоні війни; за усіх, хто потребує нашої молитви.
 
      Богородице Діво, радуйся, благодатна Маріє, Господь з Тобою. Благословенна Ти між жінками і благословенний плід лона Твого, бо Ти породила Христа Спаса, Ізбавителя душ наших.
Достойно є воістину величати блаженною Тебе, Богородицю, присноблаженну, і пренепорочну, і Матір Бога нашого. Чеснішу від херувимів і незрівнянно славнішу від серафимів, що без зотління Бога Слово породила, сущу Богородицю, Тебе величаємо.
     Під Твою милість прибігаємо, Богородице Діво, молитвами нашими в скорботах не погорди, але від бід ізбав нас, єдина чиста і благословенна.
 Преславна приснодіво Богородице, прийми молитви наші і донеси їх Синові Твоєму і Богові нашому, щоб спас задля Тебе душі наші.
Пресвятая Богородице, спаси нас!