Школа права УКУ стала найкращою в Україні за середнім балом ЗНО вступників на магістратуру

cam23788-59555a3ad4dbdc84d6cddcf10df20451Студенти Магістерської програми з прав людини УКУ мають найвищий середній бал за результатами ЗНО. Про це свідчить аналіз результатів Єдиного фахового вступного випробування при вступі в магістратуру «Право» в 2017 році, проведеного за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Середній рейтинг зарахованих на Магістерську програму з прав людини УКУ – 520,9. Цей результат став найвищим показником серед магістерських програм з права в Україні.

«Середовище має чималий вплив як на формування особистості, так і на становлення як професіонала. Як показує аналіз результатів Єдиного фахового вступного випробування при вступі в магістратуру «Право» в 2017 році, студенти Магістерської програми з права УКУ мають можливість професійно зростати в найкращому середовищі, яке є в цій країні. Це той випадок, коли почерпнути знання, почути оригінальні думки можна не лише від викладачів, але й від тих, хто вчиться поруч», – зазначила Світлана Хилюк, керівник Магістерської програми з прав людини УКУ.

Цьогоріч студентами магістратури з права УКУ стали 15 студентів.

З результатами аналізу можна ознайомитися за посиланням.

Джерело: сайт ЛМР