Сім’ї постраждалих внаслідок війни отримали духовну віднову під час літнього табору (Фото)

11822523_849039485181586_1341466728265741786_nСьогодні, 6 серпня 2015 року, до Львова повернулися учасники духовно-відпочинкового табору для сімей, які постраждали внаслідок війни. «Дорога до Бога» – саме так називається цей захід, який об’єднав сім’ї, батько яких перебуває в зоні АТО або загинув, захищаючи нашу Батьківщину, а також капеланів та волонтерів. Починаючи з 30 липня, таборяни духовно та активно відпочивали в Яремче: разом молились, розважали на важливі теми, відвідували цікаві та мальовничі місця.

За ці дні учасники табору встигли чимало: відвідали чудову Коломию та її найколоритніші місця, взяли участь у святковій Божественній Літургії з нагоди храмового празнику в монастирі святого пророка Іллі в Дорі, завітали в Буковель, милувались гірськими водоспадами. А для найменших таборян волонтери Центру Опіки Сиріт підготували додаткову програму: веселі банси, захопливі ігри та квести, уроки англійської та багато інших приємних несподіванок.

wide_08-06

Сьогодні ж усі учасники спільно помолились подячну Божественну Літургію і на завершення заспівали гімн України. Після цього разом вирушили до Львова.

Організаторами табору є Центр Опіки Сиріт разом із Центром Військового Капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ. Організувати такий табір вдалось завдяки підтримці Союзу Українок Америки, якому капелани висловлюють щиру подяку.

За матеріалами: www.kapelanstvo.info