Сьогодні День молитви та посту за мир в Україні

Сьогодні, 2 березня 2022 року, День молитви та посту за Україну. Таким чином, віряни всього світу відповідають на заклик Папи Франциска.

До посту і молитви Понтифік закликав усіх: віруючих і невіруючих.

“Відчуваю глибокий біль у серці через погіршення ситуації в Україні”, – сказав він.

“Незважаючи на дипломатичні зусилля останніх тижнів, розгортаються дедалі тривожніші сценарії. Як і я, багато людей у всьому світі відчувають тривогу та стурбованість. Мирові всіх знову загрожують часткові інтереси. Хочу звернутися до відповідальних у політичній сфері, аби вони зробили серйозний іспит сумління перед Богом, Який є Богом миру, а не війни, Отцем усіх, а не лише деяких, Який хоче, щоби ми були братами, а не ворогами. Прошу всі залучені сторони, щоби стрималися від будь-якої дії, що може спричинити ще більше страждання населення, дестабілізуючи співіснування між народами та дискредитуючи міжнародне право”, – сказав Франциск.

Додамо, що долучитися до Дня посту  і молитви закликав вірян і Блаженніший Святослав.

«Закликаю всіх дочок нашої Церкви в Україні і на поселеннях підготуватися до цього дня і провести його в пості та молитві», – сказав Предстоятель.

Блаженніший Святослав попросив молитися не тільки за мир в Україні, а й за наших ворогів, за їх навернення, за навернення Росії, як просила нас Фатімська Богородиця.

«Засилаю вам Боже благословення, яке є передаванням сили благодаті Святого Духа, миру Христового для всіх вас», – поблагословив він.

Відтак, сьогодні упродовж дня триватиме молитовний марафон на “Живому телебаченні”

Фото і інформація за матеріалами сайту Департаменту УГКЦ