Сьогодні до Львова привезуть чудотворну ікону Зарваницької Божої Матері

Кожен охочий зможе помолитися перед чудотворною іконою.

Сьогодні, 20 вересня, до церкви Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ, що на пр. Червоної Калини, 70, із Зарваниці привезуть чудотворну ікону Божої Матері. Про це повідомляють на сторінці храму у Фейсбуку.

Вона перебуватиме в церкві протягом кількох днів. У суботу, 21 вересня, у день Різдва Пресвятої Богородиці, тут святкуватимуть храмовий празник. Кожен охочий зможе помолитися перед чудотворною іконою.

Додамо, що перед цим образом Божої Матері молилися два Святіші Отці – Папа Іван Павло ІІ, коли перебував у Львові, та Папа Франциск у Ватикані.

Для довідки

Ікона Божої Матері Зарваницької — святиня Зарваниці, датується серединою XVII ст. За легендою, існував ще образ XIII ст. Відома в Україні та за її межами. Під час офіційного візиту в Україну в червні 2001 року Папа Римський Іван Павло ІІ помолився перед іконою в церкві святого Миколая на Аскольдовій могилі у Києві, куди святиню привезли з нагоди урочистості. Ще одну копію Божої Матері Зарваницької відтворив у Філадельфії (США) живописець Петро Андрусів; 1973 р. її освятив митрополит Йосиф Сліпий.

Джерело: http://tvoemisto.tv