Сьогодні — друга річниця інтронізації Предстоятеля ПЦУ Митрополита Епіфанія

Привітання Митрополита Епіфанія із річницею інтронізації, опублікували на фб-сторінці Православної Церкви України.  Прикметно, що 3 лютого Блаженніший святкує також свої уродини.

Від усіх нас, хто належить до повноти Православної Церкви України, дякуємо Вам за служіння на благо Церкви, українського народу й нашої держави.

Попри те, що минуло не так багато часу, чимало вже зроблено для утвердження українського православ’я. Від заходу до сходу, з півночі на південь Православна Церква України є відкритою для кожної людини, її визнають інші Помісні Церкви-Сестри, її підтримує Вселенська Церква-Матір. Однак найголовніше досягнення – це єдність і цілісність нашої духовної родини, яку Ви під своїм проводом ведете шляхом правди, свободи та гідності.
Віримо, що з Божою допомогою, під Вашим мудрим та розважливим керівництвом буде успішно довершена справа єднання всіх православних України навколо Київського престолу”, – йдеться у публікації.
Нагадаємо, 3 лютого 2019 року в Софії Київській, під час Божественної Літургії відбулася інтронізація Предстоятеля ПЦУ Митрополита Епіфанія.