Сьогодні львів’яни єднатимуться в молитві з мирянами Патріаршого собору в Києві

скачанные файлыСьогодні, 10 грудня, о 19.00 год. у Катедральному Соборі святого Юра відбуватиметься наживо телеміст нічних чувань з Патріаршого собору Воскресіння Христового (Київ), з Маріуполем та Одесою. Перед чудотворною іконою Теребовлянської Матері Божої буде встановлено великий екран, через який львів’яни будуть єднатися у молитві з мирянами у Патріаршому Соборі.

«У молитовних чуваннях візьме участь папський легат кардинал Кристоф Шенборн, Архиєпископ Відня, який у цей день перебуватиме в Києві з візитом з нагоди 25-річчя виходу УГКЦ з підпілля. Телеміст організували спеціально цього дня, щоб почути свідчення різних людей, які сьогодні переживають особливі обставини їхнього життя. Таким чином ми зможемо подякувати Господу за 25 років свободи Церкви в Україні, а також поставити перед Боже обличчя всі наші потреби, страждання, разом відчути, що сьогодні так, як Святіший Отець через свого легата є з нами, так з нами є Господь Бог, що високі прагнення свободи, справедливості, незалежності, які ми разом відстоювали на Майдані, є цим Великим, яке надихає наше непросте сьогодення», – розповідає Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук.

Нагадаємо, папський легат кардинал Кристоф Шенборн прибуде до України 10 грудня. Цього дня він візьме участь в Божественній Літургії в Апостольській нунціатурі, відвідає Софію Київську, зустрінеться з представниками ВРЦіРО, зустрінеться з Прем’єр-міністром України, відвідає територію Майданівських подій на Інститутській, Меморіал Голодомору (вул. Лаврська, 3) та Національний музей «Меморіал пам’яті жертв голодоморів в Україні». Також кардинал Кристоф відвідає і переселенців із території зони АТО, які зараз проживають у приміщенні БФ «Карітас». А ввечері кардинал звернеться зі своїм вітальним словом до української молоді.

За матеріалами: city-adm.lviv.ua