Сьогодні на парафії св. Йоана Павла ІІ відбулася зустріч сестер-монахинь та дівчат. ФОТОРЕПОРТАЖ

Сьогодні, 29 серпня 2020 року, на парафії св. Йоана Павла ІІ (Львів-Сокільники) відбувся ювілей богопосвяченого життя. До участі запросили монахинь різних Згромадження УГКЦ та РКЦ, а також дівчата .Святу Месу очолив єпископ-помічник Львівської Архідієцезії РКЦ Владика  Едвард (Кава).

У коментарі “Духовній величі Львова”, настоятель парафії св. Йоана Павла ІІ о. Григорій Драус розповів, чому вирішили провести таку зустріч:

“У рамках святкування ювілейного року св. Папи Івана Павла ІІ маємо сьогодні ювілей богопосвяченого життя. Сестри монахині УГКЦ та РКЦ, а також дівчата, які є біля сестер, які їх навчають і катехизують прибули тут.  Були винесені реліквії блаженних та святих засновників різних монаших Згромаджень. св. Зигмунда Гораздовського, Альберта Хмельовського, Бернадетти, Йосафати, також реліквія св.Йоана Павла і св. Терези від Дитятка Ісус. У рамках святкувань також буде частина вистави від дітей із великих багатодітних родин. І ці родини є багатодітними власне завдяки християнській вірі. А заслуга у катехизації і дорослих і дітей належить зокрема сестрам-монахиням. Тому це буде таким певним заохоченням для дівчат ставати монахинями, щоб нести Боже Слово у світ і заохочувати родини жити по-християнському, а отже бути відкритими на дар життя”.

 Також у рамках події відбулася презентація проекту “Католицизм” його промоутреркою с. Климентією (Луків).

Відбулася вистава від театру “Еммануїл”.  Були і  зустрічі у групах на тему богопосвяченого життя. 

Інформацію зібрала та надала Ксенія Страз

Фото Ксенії Страз