Сьогодні на площі Ринок виступ вокального гурту «Орфей» та загальноміське Йорданське водосвяття

9129d50a7d67e3698b51992cf99463abСьогодні, 19 січня, у день свята Богоявлення у Львові на площі Ринок для львів’ян та гостей міста о 13.00 год. колядуватиме чоловічий вокальний октет «Орфей» зі спеціальною різдвяною програмою.

Після виступу колективу, о 13.30 год. біля Ратуші відбудуться загальноміський екуменічний молебень та Йорданське водосвяття за участю духовенства різних християнських конфесій міста, які очолить Висикопреосвященний владика Димитрій, Митрополит Львівський і Сокальський Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Традиційно у Львові освячення води звершується на площі Ринок за участю представників Української Греко-Католицької Церкви, Української Православної Церкви Київського Патріархату, Української Автокефальної Православної Церкви, Української Православної Церкви, Вірменської Апостольської Церкви та Римо-Католицької Церкви.

Довідка:

orpheus_concertgebouwКонцертна діяльність октету «Орфей» розпочалась у Львові у 2001 році, в той же час колектив брав участь у святковому концерті присвяченому приїзду до Львова Папи Римського Івана Павла ІІ. В репертуарі колективу українська та закордонна духовна музика, літургія східного обряду, українські народні та популярні пісні в різноманітних обробках, а також цікаві зразки світової музики. «Орфей» також виконує нові пісні, написані або аранжовані самими ж співаками гурту. Колектив працює в різних виконавських стилях, але головною сферою діяльності ансамблю є акапельний спів.

Октет часто бере участь у недільних та святкових богослужіннях у церквах області, а також виступає в різдвяний період зі спеціальною різдвяною концертною програмою у Львові та області. У творчому доробку колективу є чотири аудіоальбоми та два DVD, серед яких “Українська Духовна та Різдвяна музика”.