Сьогодні спільнота Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла відзначає своє п’ятиріччя

32Сьогодні, 6 грудня 2016 року, у День Збройних Сил України Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла відзначає 5 років від моменту відкриття. З цієї нагоди вранці духовенство, парафіяни, військові помолились спільно Божественною Літургією.

Нагадаємо, що 1 жовтня 2008 року високопреосвященіший владика Ігор Возьняк листом Курії Львівської Архиєпархії ЛВ 08/832 доручив капеланам Центру Військового Капеланства виконувати працю щодо передання у власність Українській Греко-Католицькій Церкві будівлю храму святих апостолів Петра і Павла (Костел Єзуїтів), що у м. Львові (вул. Театральній, 11) та розпрацювати концепцію відродження душпастирства у цій святині. 14 травня 2010 року головний настоятель Товариства Ісуса в Україні дав позитивну згоду на лист-прохання Львівського Архиєпископа УГКЦ щодо відродження душпастирства у храмі та виявив готовність також долучитись з усіма ченцями-єзуїтами до пасторального служіння у святині та будь-де на території Львівської Архиєпархії УГКЦ.

8 липня 2010 року рішенням Львівської міської ради № 3698 будівлю храму свв. апп. Петра і Павла було передано у власність Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ.

Сьогодні храмом опікуються капелани Центру Військового Капеланства Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ. Напередодні Митрополит Ігор Возьняк доручив військовим капеланам розпрацювати також і структури пасторальної праці зі студентською молоддю, дітьми-сиротами та потребуючими дітьми. Таким чином у 2008 році було створено Центр Студентського Капеланства, а рік пізніше у 2009 році – Центр Опіки Сиріт.

Сьогодні Центр Військового Капеланства, Центр Студентського Капеланства та Центр Опіки Сиріт – це три різні структури Курії Львівської архиєпархії, які тісно співпрацюють та виконують конкретне завдання – душпастирська праця з військовими, студентами та сиротами.

Сьогодні Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла відчинений для всіх львів’ян та гостей міста, а святиня стала осердям не лише духовної наснаги, але й реалізації волонтерських ініціатив, спрямованих на допомогу українським військовим.

Вітаємо духовенство та парафіян з ювілеєм! Бажаємо надалі працювати у цьому ж руслі на славу Бога та громади нашого міста!

За матеріалами:

офіційної веб-сторінки Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла