Сьогодні стартує фестиваль «Ніч у Львові» під гаслом духовності

long_ArticlePortletImage_19546З 10 по 12 липня у Львові триватиме традиційний промоційно-туристичний проект «Ніч у Львові», який відбувається двічі на рік — восени та влітку. Цього року літній проект відбудеться під гаслом духовності. Відкриття відбудеться на площі Ринок о 19.00 год. виставою  «Пори року», де з класично музикою долучається оркестр «Віртуози» та театр тіней «Див». Після цього стартують усі заходи.

Кожен з трьох днів матиме свою тематику: театр, музика, кіно. Відкриють свої двері і храми Львова.

До прикладу відбуватимуться нічні екскурсії підземеллями Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла (вул. Театральна, 11) – це старовинні підвалини початку XVIІ ст. Вперше можна буде побувати на хорах храму. Також можна буде взяти участь в унікальній екскурсії чудотворними іконами «Дорога духу і добра», а ще покажуть виставу про молодого митрополита Шептицького. І ще безліч цікавинок очікують на львів’ян та гостей міста.

Читайте також: Під час фестивалю «Ніч у Львові» вперше відбудеться екскурсія хорами Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла

«На проекті працюють 80 волонтерів, які матимуть усю інформацію, варто зазначити, що на кожній програмі ми зазначатимемо банківський рахунок за допомогою якого будемо проводити збір коштів для львів’янина, який потребує допомоги, він потрапив в аварію під селищем Попасна, двоє львів’ян загинули, а він залишився живим, але має понад 60 відсотків опіків тіла. Тож якщо буде воля людей, вони зможуть допомогти» – зазначає Марта Іванишин, керівник відділу промоції міста.

Ознайомитись з детальною програмою заходів, спланувати свій нічний маршрут, зареєструватись чи придбати квитки можна тут

Також з допомогою мобільного додатку «Ніч у Львові» програму фестивалю можна завантажити у свій телефон чи планшет та прочитати детальний опис кожної події, подивитись розташування на карті, купити квиток он-лайн та додати подію до свого маршруту. Завантажити додаток «Ніч у Львові» можна на Google Play.

Читайте також: У Львові покажуть виставу про життя молодого митрополита Шептицького