Сьогодні у “Школі релігійного фрілансу” відбудеться лекція від Олени Кулигіної

6 листопада 2018 року о 18:00 у каплиці Львівської міськради відбудеться лекція на тему: “Приклади успішних церковних проектів у ЗМІ та соціальних медіа”. Організаор події: “Школа релігійного фрілансу”

1


Професійними секретами поділиться відомий піарник, журналіст із багаторічним досвідом праці у релігійному середовищі, Олена Кулигіна:

Інколи заведено вважати, що світські медіа ігнорують релігійні новини або пишуть про церковні справи лише тоді, коли є скандал, сенсація чи Томос :). Насправді, це не зовсім так, або не завжди так. Нещодавно ми позбирали приклади того, як християнські спільноти різних конфесій вдало комунікують з суспільством за допомоги світських та релігійних медіа. На цих прикладах проаналізуємо, якими мають бути новини, щоби вони стали цікавими для широкого загалу, а не тільки вірних нашої Церкви. І що має зробити спільнота, щоби її інформаційний привід зацікавив ЗМІ

    Лекція відбудеться у каплиці Львівської міської ради. Вхід вільний, чекаємо на усіх зацікавлених!

 Нагадаємо, “Школа релігійного фрілансу” це проект веб-ресурсу “Духовна велич Львова. Вона стартувала 15 вересня і триватиме упродовж цього навчального семестру. Лекції відбуваються щовівторка. Спікерами Школи є відомі у Львові журналісти. Постійна лекторка – Юліана Лавриш, також одну лекцію провела кореспондентка Католицького суспільно-релігійного часопису CREDO Віта Якубовська. Головна мета Школи навчити охочих писати на актуальні теми релігійного життя міста. Кожен учасник зможе публікувати авторські матеріали на сайті «Духовна велич Львова».