Сьогодні у Шпиталі Шептицького триває День відкритих дверей. Фото

Сьогодні,  6 грудня 2018 року, у Шпиталі Шептицького день відкритих дверей.  Львів’яни отримали змогу абсолютно безкоштовно пройти огляд у лікарів різного спрямування.

DSC_1493

Головна мета Дня відкритих дверей – щоб про Шпиталь дізналося більше людей, розповів адміністратор закладу о-др. Андрій Логін:

“Практика відкритих дверей у Шпиталі певно виникла цього року. І ця ідея була наслідком наших пошуків нових моделей благодійництва. Отже сьогодні ми запитуємо себе, як стати більш відомими з одного боку для тих людей, які потребують, медичної, чи  соціальної, чи психологічної допомоги, а з іншого боку – ми хочемо про себе більше розповісти, донести інформацію про Шпиталь до тих осіб, які можуть бути жертводавцями, мецентами для нашої установи.  Тому що Шпиталь Шептицького  всю допомогу наш заклад надає саме завдяки благодійникам і меценатам.  Саме тому День відкритих дверей – це спосіб стати більш відомими”. 

DSC_1489


Кожен, хто стає пацієнтом Шпиталю, автоматично долучається до благодійності – розповіла завідувач поліклінічним відділенням Роксолана Вельгуш:

“Будь-яка людина, яка потребує благодійної медичної допомоги, у стінах Шпиталю таку поміч отримає.  Щотижня на спеціальній комісії ми розглядаємо ці заявки і відповідно надаємо допомогу. 10% від кожної оплаченої послуги іде на благодійність.І саме цими інструментами благодійності ми користуємося. І таким чином надаємо допомогу верствам, які потребують її”.

Щоб відвідати лікаря у День відкритих дверей попередньо записалося 240 осіб. Цікаво, що після  чотирьох годин від початку запису, вільних місць вже не було. Щорічно благодійну допомогу у стінах Шпиталю отримує приблизно 2031 людина.

DSC_1496DSC_1491DSC_1484DSC_1483